امروز : 

7 اسفند 1402 4:37 ق.ظ
| |

نخستین کنفرانس ملی چالش ها و راهکارهای نوین در مدیریت، حسابداری و صنعت بیمه

از اینکه تمامی موارد را به طور دقیق مطالعه می فرمایید سپاسگزاریم.

توجه: مطالعه دقیق و کامل این سوالات باعث می گردد بهتر و درست تر اقدام خود را نهایی نمایید.

در صورت داشتن سوال از قسمت ارتباط با ما ارسال فرمایید تا در اسرع وقت پاسخ برای شما ارسال گردد.

 • سوال : آیا مقاله به زبان انگلیسی می توان ارسال نمود؟
  جواب :خیر.کنفرانس ملی چالش ها و راهکارهای نوین در مدیریت، حسابداری، صنعت بیمه و بانکداری از پژوهشگران ارجمند مقالات صرفا به زبان فارسی دریافت می نماید.
 • سوال : امکان ثبت نام به صورت حضوری و غیرحضوری در کنفرانس…
  جواب :به استحضار پژوهشگران ارجمند می رساند دبیرخانه کنفرانس ملی چالش ها و راهکارهای نوین در مدیریت، حسابداری، صنعت بیمه و بانکداری شرایطی را فراهم نموده است که آن دسته از کسانی که نمی توانند در کنفرانس به صورت حضوری شرکت نمایند، به صورت غیر حضوری می توانند ثبت نام و نسبت به ارسال مقالات اقدام نمایند.
 • سوال : انواع مقالات مورد پذیرش کنفرانس؟
  جواب :انواع مقالات ذیل که در راستای محورهای کنفرانس باشند، مورد پذیرش کنفرانس ملی چالش ها و راهکارهای نوین در مدیریت، حسابداری، صنعت بیمه و بانکداری واقع گردیده و در فرآیند داوری قرار خواهند گرفت:۱- مقالات علمی – پژوهشی،            ۲- مقالات علمی – ترویجی،            ۳- مقالات علمی – مروری،            ۴- مطالعات موردی،           ۵- مقالات تحلیلی 
 • سوال : آیا امکان داوری و ارائه گواهی پذیرش زودهنگام مقالات وجود دارد؟
  جواب :به استحضار پژوهشگران ارجمند می رساند، دبیرخانه کنفرانس ملی چالش ها و راهکارهای نوین در مدیریت، حسابداری، صنعت بیمه و بانکداری برای آن دسته از دانشجویان و پژوهشگرانی که نیازمند به دریافت نتایج داوری زودهنگام و اخذ گواهی پذیرش اولیه مقالات ارسالی خود هستند، امکان داوری زودهنگام و دریافت گواهی پذیرش را فراهم نموده است.
 • سوال : در صورت پذیرش مقاله، چگونه می توان هزینه ها را پرداخت نمود؟
  جواب :پس از پذیرش مقاله، جهت تکمیل ثبت نام به صورت نهایی، می بایست هزینه ها پرداخت گردد.لطفا هزینه ها به شماره کارت ۵۸۹۲۱۰۱۳۳۰۳۷۹۵۶۷ به نام سمیه صائب نیا واریز گردد.پس از واریز وجه، لطفا رسید پرداخت به شماره ۰۹۰۳۳۸۴۵۱۶۷ واتساپ شود.
 • سوال : آیا پیش از پذیرش مقاله، می بایست هزینه ها را پرداخت نمود؟ تعرفه های ثبت نام به چه میزان است؟
  جواب :خیر.هزینه ها در صورتی پرداخت می گردد که مقاله ارسالی مورد پذیرش هیئت داوران محترم واقع گردد. جهت آگاهی از تعرفه های ثبت نام، لطفا به بخش ثبت نام و زیر بخش آن تعرفه های ثبت نام مراجعه نمایید.
 • سوال : آیا نگارندگان همکار گواهینامه پذیرش دریافت می نمایند؟
  جواب :به استحضار می رساند گواهینامه پذیرش فقط برای صاحب پنل صادر و ارسال می گردد. چنانچه نگارندگان همکار تمایل به اخذ گواهینامه دارند، صاحب پنل می تواند برای سایر نگارندگان همکار گواهی اضافی درخواست نماید.
 • سوال : چه تعداد مقاله می توان به این کنفرانس ارسال نمود؟
  جواب :حداکثر هر نویسنده تا چهار مقاله می تواند به کنفرانس ارسال نماید.
 • سوال : مقاله را بایستی از چه طریق به کنفرانس ارسال کرد؟
  جواب :ابتدا می باید در کنفرانس ثبت نام کرد، سپس با وارد نمودن نام کاربری و رمز عبور، می توان مقاله را در بخش مربوطه ارسال نمود. شایان ذکر است این کنفرانس مقالاتی را می پذیرد که مطابق راهنمای نگارش مقاله تنظیم و تدوین شده باشد.
 • سوال : گواهینامه اصل مقاله چه هنگامی صادر می گردد؟
  جواب :حداکثر ۳۰ روز پس از برگزاری کنفرانس، گواهینامه ها ارسال می شوند. قابل گفتن است هنگام ثبت نام لطفا آدرس را به صورت دقیق و کامل درج نمایید تا هنگام ارسال گواهینامه ها مشکلی پیش نیاید.
 • سوال : مقاله ی بنده به صورت شفاهی پذیرش گردیده است، اما امکان حضور در کنفرانس جهت ارائه مقاله برای بنده وجود ندارد، در این خصوص چه کار بایستی انجام دهم؟
  جواب :آن دسته از کسانی که مقالاتشان به صورت شفاهی پذیرش شده اند و به دلایلی نمی توانند در کنفرانس حضور یابند، می توانند به صورت غیر حضوری ثبت نام نمایند. قابل ذکر است در گواهینامه این دسته از افراد ارائه به صورت شفاهی ذکر می گردد.
 • سوال : حداقل زمان داوری چند روز می باشد؟
  جواب :حداقل زمان داوری از دریافت تا پذیرش مقاله با توجه به ظرفیت داوران ارجمند، بین ۲ لغایت ۴ روز می باشد.
 • سوال : برگزار کننده کنفرانس چه کسانی هستند؟
  جواب :مرکز آموزش علمی کاربردی سازمان مدیریت صنعتی اردبیل